× اخبار حاوی برچسب :

سلامت

تعداد :179
ویدئو / موضوع «پارازیت» بالاخره شفاف می‌شود؟

تاثیرات پارازیت‌های ماهواره‌ای بر سلامت شهروندان، چند سالی‌ست به یکی از دغدغه‌های مردم ایران به خصوص در شهرهای بزرگ تبدیل شده و بخصوص از سال ۸۸ این دغدغه شکل جدی تری به خود گرفته و حتی واکنش های بین‌المللی در پی داشته است. در روزهای اخیر وزیر ارتباطا...

گردشگری سلامت درآمد ارزی مهم برای کشور/ دلالی بیمار از عراق و افغانستان به ایران

دبیر علمی همایش سلامت دهان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه گردشگری سلامت درآمد ارزی برای کشور به همراه دارد، گفت: دلالان امروزه از عراق و افغانستان بیمار به ایران می‌آورند و باید هر چه سریع‌تر به موضوع گردشگری سلامت توجه شود.

90 درصد ایرانیان دارای گروه خونی مثبت هستند

تهران- ایرنا- «بشیر حاجی بیگی» سخنگوی سازمان انتقال خون، گفت: 90 درصد از جمعیت ایران دارای گروه های خونی مثبت R.h (ارهاش) و 10 درصد نیز دارای گروه های خونی منفی هستند.

تغییر نرخ ارز فرصت توسعه توریسم درمانی را فراهم کرده است

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با تغییر نرخ برابری ارز برای ساکنان کشورهای خارجی، فرصت مناسبی برای توریسم درمانی و ارائه خدمات درمانی بیشتر برای اتباع خارجی فراهم شده است، بنابراین توصیه می شود، جامعه پزشکی، فعالان بخش خصوصی و غیر دولتی از ...

دستور رسیدگی به وضعیت دیالیزی های زلزله زده صادر شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت نهاد ریاست جمهوری در نامه ای به وزیر بهداشت و رئیس سازمان برنامه و بودجه، دستور رسیدگی به مشکلات درمانی و اختصاص ردیف بودجه برای تامین مسکن بیماران دیالیزی و پیوند کلیه را در مناطق زلزله زده...

برگزاری جشنواره «ایده برتر سلامت» در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

جشنواره ایده برتر سلامت ویژه دانشجویان و اعضای هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

ایجاد خلل در پوشش واکسیناسیون دامی/افزایش بروز تب مالت در استان‌های غربی

عضو هیات موسس مرکز تحقیقات بیماری‌های عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ایران را یکی از مناطق آندمیک بروز بیماری تب مالت (شایع‌ترین بیماری زئونوز قابل گزارش) در دنیا عنوان کرد.

بررسی مستمر لیست خرید تجهیزاتی بیمارستان‌ها/پیگرد تعزیراتی برای شرکت‌های گران‌فروش

رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به نرخ ارز مبادله‌ای تجهیزات و ملزومات پزشکی، از برخورد جدی با شرکت‌های گران فروش و متخلف خبر داد.

اولین قدم برای کنترل هزینه‌ها، اجرای راهنماهای بالینی است

تهران- ایرنا- نایب رییس دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: اجرای راهنماهای بالینی یکی از راهکارهای کنترل هزینه بیمه‌ها است.

اینوتک در حوزه سلامت توسعه کارآفرینی را به همراه دارد

تهران- ایرنا- دبیرعلمی رویداد ملی اینوتک در حوزه سلامت گفت: با توجه به اینکه هدف محوری ما در این رویداد کمک به توسعه سیستم کارآفرینی در حوزه سلامت است، این رویداد در همگرایی میان نیروها، امکانات و تجربیات مختلف اقتصادی، قابل توجه است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved