× اخبار حاوی برچسب :

تامين اجتماعي

تعداد :16
تامین اجتماعی در بی اثر کردن تحریم دشمنان نقش اساسی دارد

تهران-ایرنا-مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بی اثر کردن سلاح تحریم دشمنان با کار جهادی در کشور قابل انجام است و سازمان تامین اجتماعی در این رابطه نقش اساسی دارد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از ایرنا دیدن کرد

تهران- ایرنا- معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با حضور در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، از بخش های مختلف این رسانه دیدن کرد.

پروانه فعالیت کارگزاران تامین اجتماعی در 6 کشور صادر شد

تهران- ایرنا - مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: پروانه فعالیت کارگزاران منتخب سازمان تامین اجتماعی در کشورهای استرالیا، آمریکا، ترکیه، سوئد، روسیه و کانادا صادر شد.

سالم ‌سازی نکردن محیط کار ظلم به کارگران است

تهران- ایرنا- «ناهید حیدری» مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، گفت: کارفرمایانی که در اجرای قانون برقراری مستمری کارهای سخت و زیان‌آور، اقدام به سالم ‌سازی محیط کار نمی ‌کنند، به کارگران و خانواده آنها ظلم می‌کنند.

مطالبات آزمایشگاههای طرف قرارداد تامین اجتماعی پرداخت می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی از پرداخت چهار ماه از مطالبات آزمایشگاه های طرف قرارداد با این سازمان در هفته آینده خبر داد.

خروج از بنگاهداری و تمایل 20 شرکت برای سرمایه گذاری در شستا

تهران - ایرنا - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به عنوان یک مجموعه تخصصی در امر سرمایه گذاری در تاریخ ششم فروردین سال 1365 به صورت یک شرکت سهامی خاص با سرمایه اولیه 20 میلیارد ریال تاسیس شد.

نوسانات اقتصادی سال ٩٦ تاثیری بر خدمت رسانی تامین اجتماعی نداشت

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال ٩٦ بسیاری از متغیرهای اقتصادی که بر فعالیت های این سازمان اثرگذار هستند، دچار نوسان شد اما با مدیریت صحیح این نوسانات تاثیری بر خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان نداشت.

عیدی بازنشستگان در راه است

تهران - ایرنا - بحث های داغ عیدی در ماههای آخر سال به ویژه بهمن و اسفند در محافل مختلف از جمله جمع بازنشستگان در پارک ها و خیابان ها هم شنیده می شود، شاید داغ تر از این موضوع چیزی نباشد که این روزها به گوش می رسد.

ارائه خدمات به راهپیمایان 22 بهمن در درمانگاه تامین اجتماعی

تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛ درمانگاه تامین اجتماعی ٢٢ بهمن واقع در خیابان آزادی در روز 22 بهمن و همزمان با راهپیمایی خدمات درمانی مورد نیاز را به راهپیمایان ارائه می کند.

بیش از ٣٦ میلیون نسخه الکترونیک در مراکز درمانی تامین اجتماعی تولید شد

تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: اکنون در مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی، تولید نسخه و پرونده الکترونیک در حال اجراست و بیش از 36 میلیون نسخه الکترونیک در مراکز درمانی این سازمان تولید شده است.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved