× اخبار حاوی برچسب :

تامين اجتماعي

تعداد :12
مطالبات آزمایشگاههای طرف قرارداد تامین اجتماعی پرداخت می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی از پرداخت چهار ماه از مطالبات آزمایشگاه های طرف قرارداد با این سازمان در هفته آینده خبر داد.

خروج از بنگاهداری و تمایل 20 شرکت برای سرمایه گذاری در شستا

تهران - ایرنا - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به عنوان یک مجموعه تخصصی در امر سرمایه گذاری در تاریخ ششم فروردین سال 1365 به صورت یک شرکت سهامی خاص با سرمایه اولیه 20 میلیارد ریال تاسیس شد.

نوسانات اقتصادی سال ٩٦ تاثیری بر خدمت رسانی تامین اجتماعی نداشت

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال ٩٦ بسیاری از متغیرهای اقتصادی که بر فعالیت های این سازمان اثرگذار هستند، دچار نوسان شد اما با مدیریت صحیح این نوسانات تاثیری بر خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان نداشت.

عیدی بازنشستگان در راه است

تهران - ایرنا - بحث های داغ عیدی در ماههای آخر سال به ویژه بهمن و اسفند در محافل مختلف از جمله جمع بازنشستگان در پارک ها و خیابان ها هم شنیده می شود، شاید داغ تر از این موضوع چیزی نباشد که این روزها به گوش می رسد.

ارائه خدمات به راهپیمایان 22 بهمن در درمانگاه تامین اجتماعی

تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛ درمانگاه تامین اجتماعی ٢٢ بهمن واقع در خیابان آزادی در روز 22 بهمن و همزمان با راهپیمایی خدمات درمانی مورد نیاز را به راهپیمایان ارائه می کند.

بیش از ٣٦ میلیون نسخه الکترونیک در مراکز درمانی تامین اجتماعی تولید شد

تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: اکنون در مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی، تولید نسخه و پرونده الکترونیک در حال اجراست و بیش از 36 میلیون نسخه الکترونیک در مراکز درمانی این سازمان تولید شده است.

7 بیمارستان تامین اجتماعی در تهران نیاز به بازسازی دارد

تهران - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: اکنون از 11 بیمارستان تامین اجتماعی در تهران، هفت بیمارستان آن قدیمی و نیازمند بازسازی است.

دفترچه تامین اجتماعی کودکان بالای دو سال باید عکس دار شود

تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛ عکس دار کردن دفترچه درمانی تامین اجتماعی کودکان بالای دو سال برای دریافت خدمات درمانی الزامی است.

بیمه اتباع خارجی با تمدید پروانه کار آنان امکان پذیر شد

تهران - ایرنا - مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: به استناد ماده پنج قانون تأمین اجتماعی، اتباع خارجی که در ایران اشتغال به کار دارند، تابع مقررات قانون تأمین اجتماعی خواهند بود و پروانه کار آنان تمدید شده است.

دومین دوره خاطره نویسی بازنشستگان تامین اجتماعی برگزار می شود

تهران- ایرنا- سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: دومین دوره خاطره نویسی ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی در سال جاری برگزار می شود.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved