× اخبار حاوی برچسب :

بهداشت و درمان

تعداد :43
مسیرهای تامین دارو در صورت تحریم احتمالی مشخص شد

اصفهان- ایرنا- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: مسیرهای موازی برای تامین دارو در صورت تحریم های احتمالی پس از خروج آمریکا از برجام در نظر گرفته شده است.

۹۴ درصد مصرف داروی کشور تولید داخل است

مشهد - ایرنا - معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از ۹۴ درصد مصرف دارویی کشور تولید داخل است و برای تامین اندک اقلام وارداتی نیز مشکلی وجود ندارد.

وقوع سونامی سرطان در ایران، واقعیت ندارد

تهران- ایرنا- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: براساس نتایج نخستین گزارش ثبت سرطان مبتنی بر جمعیت کل ایران، وقوع سونامی سرطان در ایران واقعیت نداشته و گزارش ها در این باره پایه علمی ندارند.

بخش درمان کشور نیازمند 100هزار تخت بیمارستانی است

قزوین -ایرنا- قائم مقام وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: مراکز درمانی و بهداشتی کشور برای ارائه خدمات مطلوب و رسیدن به حد استانداردهای متوسط جهانی به 100 هزار تخت بیمارستانی نیازمند هستند.

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی تمدید شد

تهران -ایرنا- مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اعلام کرد: داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی در مهلت مقرر نشده‌اند، می‌توانند در روز‌های 26 تا 28 فروردین 97 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در این آزمون ...

ایران و عراق در حوزه تجهیزات پزشکی تفاهمنامه همکاری امضا کردند

تهران-ایرنا- تفاهمنامه و پروتکل همکاری های مشترک در حوزه تجهیزات پزشکی بین وزارت بهداشت ایران و عراق امضا شد.

خدمات طرح تحول سلامت بی کم و کاست ادامه می یابد

تهران -ایرنا - وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: بهره بردار اصلی خدمات طرح تحول سلامت، عموم مردم و به ویژه اقشار محروم بودند و از نظر مردم، خدمات این طرح بدون هیچ کم و کاستی همچنان ادامه دارد.

مردم باید از مراکز درمانی رضایت داشته باشند

ساری - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: باید به گونه ای عمل شود که مردم از مراکز درمانی رضایت داشته باشند و اگر این مراکز به خوبی خدمات دهند شاهد کاهش حضور مردم در بیمارستان ها خواهیم بود.

وزیر بهداشت: برای محک تولید داخلی باید به صادرات نگاه کرد

تهران - ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر می خواهیم تولیدات داخلی کشور را محک بزنیم باید ببینیم چه بخشی از تولیدات ما در آن حوزه صادر می شود.

پزشکان بیش از 30 هزار عمل جراحی انجام دادند

ساری – ایرنا – معاون درمان وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از فعالیت بیش از 850 پزشک متخصص مقیم در مراکز درمانی کشور طی تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت که در این مدت بیش از 30 هزار عمل جراحی در بیمارستان ها انجام شد.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved