× اخبار حاوی برچسب :

بهداشت و درمان

تعداد :50
توضیح وزارت بهداشت در باره آمار افراد آلوده به ایدز در کشور

ساری - ایرنا - روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که آمار افراد آلوده به ویروس ایدز که تاکنون در کشور شناسایی شده اند، 36 هزار نفر است که در حال حاضر 13 هزار نفر از این تعداد تحت درمان قرار دارند.

آسیب سنجی مصرف لوازم آرایشی کلید خورد

ساری - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که این دانشگاه برای نخستین بار در سطح کشور طرح آسیب سنجی مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی را با عنوان « طرح کوهورت » اجرایی کرد.

تعداد تخت های مراکز اعصاب و روان کشور کافی نیست

خرم آباد- ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعداد تخت های مورد نیاز برای بیماری های اعصاب و روان در کشور کم است و باید در این بخش به حد استاندارد برسیم.

اولین قدم برای کنترل هزینه‌ها، اجرای راهنماهای بالینی است

تهران- ایرنا- نایب رییس دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: اجرای راهنماهای بالینی یکی از راهکارهای کنترل هزینه بیمه‌ها است.

وزیر بهداشت: دولت در راستای تحقق تعهدات خود تلاش می کند

سنندج - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دولت تعهداتی به مردم داده و هم اکنون در راستای تحقق آنها با همه توان تلاش می کند البته لازم است مردم هم با وحدت و همدلی در این راه کمک کنند.

هیچ موردی از بیماری ابولا در عراق، گزارش نشده است

تهران- ایرنا- رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: اگر موردی از بیماری ابولا درعراق مشاهده می شد، این کشور و سازمان بهداشت جهانی به ما گزارش می کردند.

ارجاع بیمار به بیرون از بیمارستان تخلف است

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت اعلام کرد: ارجاع بیمار به بیرون از بیمارستان برای تهیه اقلام پزشکی تخلف محسوب می شود.

مسیرهای تامین دارو در صورت تحریم احتمالی مشخص شد

اصفهان- ایرنا- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: مسیرهای موازی برای تامین دارو در صورت تحریم های احتمالی پس از خروج آمریکا از برجام در نظر گرفته شده است.

۹۴ درصد مصرف داروی کشور تولید داخل است

مشهد - ایرنا - معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از ۹۴ درصد مصرف دارویی کشور تولید داخل است و برای تامین اندک اقلام وارداتی نیز مشکلی وجود ندارد.

وقوع سونامی سرطان در ایران، واقعیت ندارد

تهران- ایرنا- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: براساس نتایج نخستین گزارش ثبت سرطان مبتنی بر جمعیت کل ایران، وقوع سونامی سرطان در ایران واقعیت نداشته و گزارش ها در این باره پایه علمی ندارند.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved