× اخبار حاوی برچسب :

بهداشت و درمان

تعداد :27
دستان پُرِ وزیر بهداشت برای اصفهانی ها

اصفهان- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر سه روزه خود به استان اصفهان 24 طرح بهداشتی و درمانی را افتتاح، از چندین بیمارستان و مرکز درمانی و داروسازی بازدید و با مسئولان و دانشجویان این استان دیدار کرد.

وزیر بهداشت چشمان «سهیلا جورکش» قربانی اسید پاشی را معاینه کرد

اصفهان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چشمان «سهیلا جورکش» ( قربانی اسید پاشی سال 93 اصفهان ) را در حاشیه آیین راه اندازی بیمارستان 9 دی منظریه خمینی شهر معاینه کرد.

جبران بدهی بیمه سلامت در گرو تخصیص 7هزار و 500 میلیارد تومانی است

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: این سازمان تا پایان سال حدود 9 هزار میلیارد تومان بدهی خواهد داشت که با حمایت مجلس و تخصیص 7 هزار و 500 میلیارد تومان در بودجه سال 97، بخش قابل توجهی از بدهی‌های این سازمان پرداخت خواهد شد.

بهداشت و درمان مناطق زلزله زده در کنترل است/اپیدمی در منطقه نداریم

کرمانشاه- ایرنا- پس از گذشت 94 روز از وقوع زلزله 7.3 ریشتری استان کرمانشاه، وضعیت بهداشت منطقه یکی از نگرانی های مردم است اما مسئولان حوزه سلامت می گویند مشکلی در زمینه بهداشت و درمان در مناطق زلزله زده نداریم و اقدام های مطلوبی در حال ارائه است.

وزیر بهداشت چشمان چهار بیمار رودانی را رایگان جراحی کرد

بندرعباس - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر یک روزه به شهرستان رودان، شامگاه پنچ شنبه با حضور در کلینیک بنیاد خیریه نورآوران سلامت این شهر هفت بیمار را ویزیت و 4 عمل جراحی چشم را به صورت رایگان در این شهرستان انجام داد.

بهره برداری از کلینیک تجمیعی دندانپزشکی و اولین آمبولانس تخصصی دریایی در بندرعباس

بندرعباس - ایرنا - بهره برداری از اولین آمبولانس تخصصی و مدرن دریایی، 20 دستگاه خودروی آمبولانس و کلینیک تجمیعی دندانپزشکی روز جمعه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بندرعباس آغاز شد.

هدف از راه اندازی سامانه 190 صیانت از اهداف طرح تحول سلامت و جلب رضایت مردم است

تهران - ایرنا - رئیس مرکز ملی پاسخگویی و رسیدگی به شکایات مردمی حوزه سلامت (190) با بیان اینکه نماینده سازمان جهانی بهداشت از ستاد مرکزی سامانه 190 بازدید کرد، گفت: هدف از راه اندازی این سامانه، صیانت از اهداف عالی طرح تحول سلامت و جلب رضایت عمومی و ...

هرمزگان با 30 درصد کمبود تکنیسین اورژانس مواجه است

بندرعباس - ایرنا - وزیر بهداشت گفت: استان هرمزگان بر اساس استاندارد های مورد پذیرش سازمان امور استخدامی و برنامه و بودجه کشور با 30 درصد کمبود تکنیسین اورژانس مواجه است و استان های جنوبی چون سیستان و بلوچستان، بوشهر و هرمزگان نیاز به توجه بیشتری در ا...

زیرساخت های بهداشت ودرمان کشور باید متناسب با استاندارد ملی باشد

بندرعباس - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باتاکید براینکه زیرساخت های بهداشت ودرمان کشور باید متناسب با استاندارد ملی باشد، گفت: درزمان حاضر زیر ساخت های بخش بهداشت و درمان متناسب با استانداردهای ملی نیست.

97 درصد داروهای مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود

اصفهان- ایرنا- رئیس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران گفت: 97 درصد داروهای مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود و به نوعی در تولید دارو خودکفا شده ایم.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved