× اخبار حاوی برچسب :

بهداشت و درمان

تعداد :49
آسیب سنجی مصرف لوازم آرایشی کلید خورد

ساری - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که این دانشگاه برای نخستین بار در سطح کشور طرح آسیب سنجی مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی را با عنوان « طرح کوهورت » اجرایی کرد.

تعداد تخت های مراکز اعصاب و روان کشور کافی نیست

خرم آباد- ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعداد تخت های مورد نیاز برای بیماری های اعصاب و روان در کشور کم است و باید در این بخش به حد استاندارد برسیم.

اولین قدم برای کنترل هزینه‌ها، اجرای راهنماهای بالینی است

تهران- ایرنا- نایب رییس دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: اجرای راهنماهای بالینی یکی از راهکارهای کنترل هزینه بیمه‌ها است.

وزیر بهداشت: دولت در راستای تحقق تعهدات خود تلاش می کند

سنندج - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دولت تعهداتی به مردم داده و هم اکنون در راستای تحقق آنها با همه توان تلاش می کند البته لازم است مردم هم با وحدت و همدلی در این راه کمک کنند.

هیچ موردی از بیماری ابولا در عراق، گزارش نشده است

تهران- ایرنا- رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: اگر موردی از بیماری ابولا درعراق مشاهده می شد، این کشور و سازمان بهداشت جهانی به ما گزارش می کردند.

ارجاع بیمار به بیرون از بیمارستان تخلف است

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت اعلام کرد: ارجاع بیمار به بیرون از بیمارستان برای تهیه اقلام پزشکی تخلف محسوب می شود.

مسیرهای تامین دارو در صورت تحریم احتمالی مشخص شد

اصفهان- ایرنا- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: مسیرهای موازی برای تامین دارو در صورت تحریم های احتمالی پس از خروج آمریکا از برجام در نظر گرفته شده است.

۹۴ درصد مصرف داروی کشور تولید داخل است

مشهد - ایرنا - معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از ۹۴ درصد مصرف دارویی کشور تولید داخل است و برای تامین اندک اقلام وارداتی نیز مشکلی وجود ندارد.

وقوع سونامی سرطان در ایران، واقعیت ندارد

تهران- ایرنا- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: براساس نتایج نخستین گزارش ثبت سرطان مبتنی بر جمعیت کل ایران، وقوع سونامی سرطان در ایران واقعیت نداشته و گزارش ها در این باره پایه علمی ندارند.

بخش درمان کشور نیازمند 100هزار تخت بیمارستانی است

قزوین -ایرنا- قائم مقام وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: مراکز درمانی و بهداشتی کشور برای ارائه خدمات مطلوب و رسیدن به حد استانداردهای متوسط جهانی به 100 هزار تخت بیمارستانی نیازمند هستند.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved