× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :223
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از ایرنا دیدن کرد

تهران- ایرنا- معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با حضور در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، از بخش های مختلف این رسانه دیدن کرد.

زوج ها دنبال دختر زیر 2 سال زیبا برای فرزندخواندگی هستند

تهران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: زوج ها خواست های پیچیده ای برای فرزندخواندگی دارند و می خواهند فرزندخوانده آنان دختر، زیر دو سال، زیبا یا سید باشد.

روزانه 3 تا 5 کودک تحویل شیرخوارگاه های تهران می شود

تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: به طور میانگین روزانه سه تا پنج کودک تحویل شیرخوارگاه های استان تهران می شود و از ابتدای امسال تاکنون 216 کودک در شیرخوارگاه های بهزیستی استان تهران پذیرش کرده ایم و این مراکز کودکان را تا 6 س...

پرداخت حق آلایندگی مجتمع مس برای ساکنان پاریز افزایش یابد

کرمان- ایرنا- فرماندار سیرجان خواستار کاهش میزان آلایندگی مجتمع مس سرچشمه و افزایش پرداخت میزان حق آلایندگی برای ساکنان پاریز این شهرستان واقع در حدود 10کیلومتری مجتمع شد.

ایران در دانش فیزیک پزشکی پیشرو است

تهران- ایرنا- دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: توسعه بنیادین دانش فیزیک پزشکی در ایران نسبت به سایر کشورهای حوزه خلیج‌فارس و آسیای میانه پیشرو است ولی نیاز داریم ارتباطات علمی بیشتری با کشورهای توسعه یافته داشته باشیم.

درمان بیماران سرطانی با روش نوین رادیوتراپی امکان پذیر شد

تهران- ایرنا- متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی از ابداع روشی نوین برای درمان بیماران سرطانی با استفاده از رادیوتراپی خبر داد.

صلیب سرخ جهانی جیره 2 هفته غذای آوارگان فیلیپین را تأمین کرد

تهران- ایرنا- به دنبال درگیری های اخیر در مناطق جنوبی استان لانا دل سول فیلیپین که موجب آوارگی دهها هزار نفر شد، کمیته بین المللی صلیب سرخ اقدام به ارائه جیره غذایی 2 هفته ای به آوارگان و تأمین دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان محلی این منطقه کرد.

اختلال روانی زوج ها عامل بسیاری از طلاق هاست

تهران- ایرنا- معاون دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: بسیاری از طلاق ها ناشی از اختلال روانی زوج ها است و اگر مردم نسبت به این نوع اختلال های خود آگاه باشند و نسبت به پیشگیری و درمان اختلال اقدام کنند، بسیاری از طلاق ها ر...

پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی از مرداد آغاز می شود

کاشان- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز پرداخت وام کم بهره به بازنشستگان از ابتدای مرداد سالجاری خبر داد.

80 درصد تجهیزات توانبخشی تولید داخل است

تهران- ایرنا- معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اعلام اینکه همان ارزی که به تجهیزات پزشکی اختصاص می یابد، در اختیار تجهیزات توانبخشی نیز قرار می گیرد، گفت:80 درصد تجهیزات توانبخشی در داخل کشور تولید می شود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved