× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :152
بحران آب خشونت را در جامعه افزایش می دهد

تهران- ایرنا- جامعه شناس توسعه اجتماعی با تاکید بر اینکه حل بحران کم آبی ریشه اجتماعی دارد، گفت: رواج درگیری ها، دعواها، کینه توزی ها و خشونت نتیجه ای است که از سوء مدیریت مصرف بهینه آب در بلندمدت نصیب جامعه می شود و می توان با تاکید بر مسئولیت اجتما...

آمادگی هلال احمر برای بازدید خانواده قربانیان هواپیمای آسمان از محل سقوط

تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات گفت: جمعیت هلال احمر آمادگی دارد هر زمان که خانواده قربانیان خواستند از پایین کوه با بالگرد آنها را به محل برخورد هواپیمای تهران-یاسوج (هواپیمایی آسمان) ببرد تا از داخل هلی کوپتر محل سقوط هواپیما و شرایط سخت ع...

فتاح: انفاق تولید کنندگان بزرگ بسیاری از مشکلات را رفع می کند

تهران - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر این که نباید تنها کشاورزان زکات پرداخت کنند، گفت: انفاق تولید کنندگان بزرگ بسیاری از مشکلات را رفع می کند.

فعالیت پرستارنماها، دخالت در درمان و جرم است

تهران - ایرنا - دبیر ستاد کار آفرینی و اشتغال وزارت بهداشت گفت: یکی از مشکلات مراکز مراقبت در منزل فعالیت پرستار نماهاست، این افراد تخصصی ندارند، پرستارنما هستتند و فعالیت آنها دخالت در درمان و جرم به شمار می رود.

مطالبات آزمایشگاههای طرف قرارداد تامین اجتماعی پرداخت می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی از پرداخت چهار ماه از مطالبات آزمایشگاه های طرف قرارداد با این سازمان در هفته آینده خبر داد.

تعداد بیماران نقص ایمنی در کشور 25 هزار نفر برآورد می شود

تهران- ایرنا- معاون مرکز تحقیقات نقص ایمنی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: دو هزار و 500 بیمار مبتلا به نقص ایمنی در کشور شناخته شده اما با توجه به فراوانی ازدواج فامیلی در کشور برآورد می شود 10 برابر این رقم بیمار نقص ایمنی در کشور وجود داشته باشد.

افزایش قیمت دارو به دلیل نوسانات ارز تکذیب می شود

تهران-ایرنا- مدیر کل روابط عمومی سازمان غذا و دارو، افزایش قیمت دارو به ویژه داروهای بیماران خاص را به دلیل نوسانات قیمت ارز تکذیب کرد و اظهار داشت: افزایش قیمت دارو، بدنبال نوسانات اخیر قیمت ارز، در یکی دو هفته اخیر، صحت ندارد.

همکاری ایران و اتریش در آموزش و پژوهش پزشکی تداوم می یابد

تهران- ایرنا- معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به سابقه طولانی همکاری های ایران و اتریش اظهار کرد: این همکاری در حوزه آموزش و پژوهش پزشکی تداوم می یابد .

ایران و برزیل تفاهم نامه همکاری در زمینه تجهیزات پزشکی امضا کردند

تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری جمهوری اسلامی ایران و برزیل در زمینه تجهیزات پزشکی با حضور وزیران خارجه دو کشور، توسط مشاور وزیر بهداشت ایران و مدیرکل تجهیزات پزشکی و آژانس سلامت برزیل به امضا رسید.

اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر در دستور کار مجلس است

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر حقوقی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از پژوهش‌های حوزه اعتیاد حمایت می‌کند و در سال های آتی و جاری هم اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر و آسیب ‌شناسی وضعیت موجود را در دست کار دارد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/drpressorg
telegram: http://t.me/drpressorg
tel: +98918022758
© 2017 Dr Press Rights Reserved